LEŚNA USTROŃ – Tuczno

Ośrodek Leśna Ustroń

Tuczno

OD/32/0018/18

Ośrodek położony jest na skraju miasta, w pobliżu jeziora, w otoczeniu lasów. Są to głównie lasy szpilkowe, z przewagą sosnowych tworzące wspaniały mikroklimat, bardzo korzystnie wpływający na drogi oddechowe a licznie występujące tu brzozy świetnie poprawiają samopoczucie psychiczne. Liczne ścieżki turystyczne i obfitujące w atrakcje przyrodnicze i historyczne okolice są świetną okazją do aktywnego wypoczynku i terenoterapii.

SCHORZENIA:

z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,
– z upośledzeniem umysłowym,
– z chorobą psychiczną,
– z padaczką,
– ze schorzeniami układu oddechowego,
– z chorobami neurologicznymi,

ZABIEGI:

gimnastyka indywidualna oraz grupowa, diatermia krótkofalowa, pole magnetyczne, hydroterapia, światłoterapia (lampy Sollux), aquavibron – masaż wibracyjny, wanny do masażu wirowego kończyn dolnych i górnych, kąpiele elektryczno- wodne, elektroterapia za pomocą prądu galwanicznego, prądów diadynamicznych, interferencyjnych, ENS, Traberta, Kotza i wielu innych

 

Cena zawiera:

13 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowych, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), badanie lekarskie, opiekę medyczną, 3 zabiegi dziennie w dni robocze, ogólnodostępne komputery i bezpłatny dostęp do Internetu, TV, wypożyczenie rowerów, zwiedzanie okolicy i inne zajęcia integracyjne.